Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet materiale reparatii imobile

Număr anunț
DA21783358
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA BAICULESTI (CUI 29497103)
Furnizor / câștigător
EXCLUSIVE ROMARTA FASHION S.R.L. (CUI RO22503844)
Cod CPV
44192000-2 · Alte materiale de constructii diverse (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.781,53 RON
Valoare atribuită
3.781,53 RON
Data publicării
19.11.2018 12:09
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:55

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.781,53 RON

din 3.781,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.