Ofertă acceptată
Cumpărare directă
"FURNIZARE HARTIE, CAIETE STUDENTEST, CONDICA PREZENTA, FOI PARCURS " conform anunt ADV1046531
- Număr anunț
- DA21790759
- Autoritate contractantă
- ORASUL ABRUD (CUI 4905592)
- Furnizor / câștigător
- PAPETARIE OFFICE S.R.L. (CUI RO17040760)
- Cod CPV
- 30197643-5 · Hartie pentru fotocopiatoare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.447,06 RON
- Valoare atribuită
- 1.447,06 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 18:24
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.447,06 RON
din 1.447,06 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro