Ofertă acceptată Cumpărare directă

HARTIE COPIATOR A4 VARICOPY XEROX si HARTIE COPIATOR A3 TRANSIT XEROX

Număr anunț
DA21788414
Autoritate contractantă
Academia Nationala de Muzica "Gheorghe Dima (CUI 4722471)
Furnizor / câștigător
LECOM BIROTICA ARDEAL SRL (CUI RO11040604)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
15.940 RON
Valoare atribuită
15.940 RON
Data publicării
19.11.2018 14:52
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 08:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

15.940 RON

din 15.940 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.