Ofertă refuzată Cumpărare directă

Rezerva hartie pt flipchart, liniata 80 g/mp, 98 x 68 cm, 20 coli/set, Franken

Număr anunț
DA21763500
Autoritate contractantă
UNIVERSITATEA OVIDIUS CONSTANTA (CUI 4301332)
Furnizor / câștigător
INK BIROTICA SRL (CUI RO32794252)
Cod CPV
30197621-5 · Bloc de hartie pentru flipchart (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
264 RON
Valoare finală
264 RON
Data publicării
15.11.2018 15:53
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.