Ofertă refuzată Cumpărare directă

Pachet papetarie

Număr anunț
DA21762251
Autoritate contractantă
Liceul Tehnologic "Dr. Florian Ulmeanu" Ulmeni (CUI 3695190)
Furnizor / câștigător
BONDAX SRL (CUI RO18162692)
Cod CPV
30197642-8 · Hartie pentru fotocopiatoare si xerografica (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
820,17 RON
Valoare finală
820,17 RON
Data publicării
15.11.2018 15:00
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.