Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de remediere la echip. de aplicare sigilii de securitate al masinii de implicuit pasapoarte

Număr anunț
DA22352826
Autoritate contractantă
COMPANIA NATIONALA "IMPRIMERIA NATIONALA" S.A. (CUI 2779625)
Furnizor / câștigător
PRIMATEHNIC SERVICE SRL (CUI RO14348324)
Cod CPV
50530000-9 · Servicii de reparare si de intretinere a masinilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.620 RON
Valoare atribuită
1.620 RON
Data publicării
06.02.2019 11:15
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.620 RON

din 1.620 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.