Ofertă acceptată Cumpărare directă

LUCRARI DE EXCAVARE

Număr anunț
DA21793741
Autoritate contractantă
Comuna Cicirlau (CUI 3627374)
Furnizor / câștigător
GAL-GALASIMI SRL (CUI 30344375)
Cod CPV
14212200-2 · Agregate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
16.800 RON
Valoare atribuită
16.800 RON
Data publicării
20.11.2018 09:53
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:54

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

16.800 RON

din 16.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.