Ofertă acceptată Cumpărare directă

UNT / BRANZA TOPITA

Număr anunț
DA22352229
Autoritate contractantă
SANATORIUL REPUBLICAN DE NEVROZE PREDEAL (CUI 4580431)
Furnizor / câștigător
DELACO DISTRIBUTION SA (CUI RO11411737)
Cod CPV
15530000-2 · Unt (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
770,10 RON
Valoare atribuită
770,10 RON
Data publicării
06.02.2019 10:45
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 14:53

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

770,10 RON

din 770,10 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.