Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET MATERIALE

Număr anunț
DA22350034
Autoritate contractantă
OCOLUL SILVIC CODRII CETATILOR RA (CUI RO17420548)
Furnizor / câștigător
METRO CASH & CARRY ROMANIA SRL (CUI 8119423)
Cod CPV
39830000-9 · Produse de curatat (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.576,92 RON
Valoare atribuită
1.576,92 RON
Data publicării
06.02.2019 08:46
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 08:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.576,92 RON

din 1.576,92 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.