Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet produse papetarie si curatenie

Număr anunț
DA22349731
Autoritate contractantă
COMUNA SURAIA (PRIMARIA COMUNEI SURAIA JUD. VRANCEA) (CUI 4350610)
Furnizor / câștigător
UNIVERSAL IMPEX SRL (CUI RO1445031)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
527,84 RON
Valoare atribuită
527,84 RON
Data publicării
06.02.2019 08:18
Termen limită
11.02.2019 17:00
Data finalizării
06.02.2019 09:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

527,84 RON

din 527,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.