Ofertă acceptată Cumpărare directă

"Servicii de reparatii autovehicule".

Număr anunț
DA21780148
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGUSENI (CUI 3503635)
Furnizor / câștigător
INTREPRINDERE INDIVIDUALA OLARU M GHEORGHE (CUI 26025203)
Cod CPV
50112200-5 · Servicii de intretinere a automobilelor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
13.136 RON
Valoare atribuită
13.136 RON
Data publicării
19.11.2018 10:41
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 08:58

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

13.136 RON

din 13.136 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.