Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PROFIL GIPSCARTON TABLA ZINCATA CD 60X27X4000MM
- Număr anunț
- DA22349154
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA NATIONALA DE ARTA TEATRALA SI CINEMATOGRAFICA I. L. CARAGIALE BUCURESTI (CUI 4453160)
- Furnizor / câștigător
- ALFA TRADING GRUP SRL (CUI RO15638350)
- Cod CPV
- 44330000-2 · Bare, tije, sarma si profile utilizate in constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 578 RON
- Valoare atribuită
- 578 RON
- Data publicării
- 05.02.2019 17:20
- Termen limită
- 10.02.2019 17:00
- Data finalizării
- 05.02.2019 18:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
578 RON
din 578 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro