Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet carti biblioteca 1966038

Număr anunț
DA21795186
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "IANCU DE HUNEDOARA' (CUI 3628817)
Furnizor / câștigător
LIBRĂRIE . NET SRL (CUI RO13784260)
Cod CPV
22113000-5 · Carti de biblioteca (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
944,81 RON
Valoare atribuită
944,81 RON
Data publicării
20.11.2018 10:38
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 12:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

944,81 RON

din 944,81 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.