Ofertă acceptată Cumpărare directă

reparatii si igenizare aer conditionat

Număr anunț
DA21792321
Autoritate contractantă
Liceul Teoretic Mihai Veliciu (CUI 15789825)
Furnizor / câștigător
CHIRIŢĂ ŞTEFAN PERSOANĂ FIZICĂ AUTORIZATĂ (CUI RO25006858)
Cod CPV
45331221-1 · Lucrari de instalare de echipament de climatizare partiala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.056 RON
Valoare atribuită
1.056 RON
Data publicării
20.11.2018 09:04
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 13:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.056 RON

din 1.056 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.