Ofertă acceptată
Cumpărare directă
PACHET DIVERSE ALIMENTE-24 IANUARIE
- Număr anunț
- DA22273685
- Autoritate contractantă
- Municipiul Marghita (CUI 4348947)
- Furnizor / câștigător
- MAGIC POOL SRL (CUI 34434837)
- Cod CPV
- 15860000-4 · Cafea, ceai si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.773,20 RON
- Valoare atribuită
- 2.773,20 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 12:01
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 12:50
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.773,20 RON
din 2.773,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro