Ofertă acceptată Cumpărare directă

pachet produse alimentare

Număr anunț
DA22265191
Autoritate contractantă
SOCIETATEA NATIONALA RADIOCOMUNICATII (CUI RO10881986)
Furnizor / câștigător
ZANFIR SNC (CUI RO1445759)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
157,37 RON
Valoare atribuită
157,37 RON
Data publicării
22.01.2019 12:51
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 13:44

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

157,37 RON

din 157,37 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.