Ofertă refuzată
Cumpărare directă
FRANZELA NEAGRA
- Număr anunț
- DA22242222
- Autoritate contractantă
- Gradinita Cu Program Prelungit Mica Sirena (CUI 5399396)
- Furnizor / câștigător
- REAL WEST SRL (CUI RO10611206)
- Cod CPV
- 15811000-6 · Produse de panificatie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 54 RON
- Valoare finală
- 54 RON
- Data publicării
- 18.01.2019 07:57
- Termen limită
- 23.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.