Ofertă acceptată Cumpărare directă

REVIZIE ANUALA CENTRALE TERMICE MURALE P=24-31 KW

Număr anunț
DA22274290
Autoritate contractantă
PRIMARIA TG. CARBUNESTI (CUI 4898681)
Furnizor / câștigător
TEHNOINSTAL SRL (CUI RO13254388)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.550 RON
Valoare atribuită
2.550 RON
Data publicării
23.01.2019 12:34
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:37

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.550 RON

din 2.550 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.