Ofertă refuzată Cumpărare directă

pachet produse alimentare

Număr anunț
DA21394584
Autoritate contractantă
CASA DE CULTURA ODOBESTI (CUI 4447223)
Furnizor / câștigător
PACO PROD SERV SRL (CUI RO8017008)
Cod CPV
15800000-6 · Diverse produse alimentare (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.139,41 RON
Valoare finală
1.139,41 RON
Data publicării
04.10.2018 19:48
Termen limită
10.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.