Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Remediere sistem antiefractie
- Număr anunț
- DA22272163
- Autoritate contractantă
- Scoala Gimnaziala Fogarasy Mihaly Gheorgheni (CUI 12789812)
- Furnizor / câștigător
- DEPISTO STAR SRL (CUI RO13651760)
- Cod CPV
- 31625300-6 · Sisteme de alarma antiefractie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 789,87 RON
- Valoare atribuită
- 789,87 RON
- Data publicării
- 23.01.2019 10:53
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 10:58
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
789,87 RON
din 789,87 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro