Ofertă acceptată Cumpărare directă

Bujie 24V aeroterma A120, Aeroterma A120/24V, Aeroterma A20/24V, Bujie incandescenta 24V

Număr anunț
DA21435787
Autoritate contractantă
SNTFC ,,CFR CALATORI" SA (CUI RO11054545)
Furnizor / câștigător
MECORD SIROCO S.A. (CUI RO28296462)
Cod CPV
31610000-5 · Echipament electric pentru motoare si vehicule (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
10.757 RON
Valoare atribuită
10.757 RON
Data publicării
10.10.2018 12:23
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 13:45

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

10.757 RON

din 10.757 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.