Ofertă acceptată Cumpărare directă

Spray aerosoli pentru lubrefierea instrumentelor chirurgicale JG600 AEI

Număr anunț
DA21433571
Autoritate contractantă
Spitalul Judetean de Urgenta Miercurea Ciuc (CUI 4245305)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
09211630-6 · Uleiuri anticorozive (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
381,52 RON
Valoare atribuită
381,52 RON
Data publicării
10.10.2018 11:02
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 12:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

381,52 RON

din 381,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.