Ofertă acceptată Cumpărare directă

ervicii RSVTI 400- 5000kw NUMAR DE REFERINTA: 13 (RSVTI) Servicii RSVTI PRET DE CATALOG: 2.800,00

Număr anunț
DA22261611
Autoritate contractantă
COLEGIUL NATIONAL "MIHAI VITEAZUL"TURDA (CUI 4486176)
Furnizor / câștigător
CONSTRUCT INSTAL SRL (CUI RO15352609)
Cod CPV
71630000-3 · Servicii de inspectie si testare tehnica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.800 RON
Valoare atribuită
3.800 RON
Data publicării
22.01.2019 09:43
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 08:28

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.800 RON

din 3.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.