Ofertă acceptată
Cumpărare directă
AC VERESS - 150 mm, diam 2,1 mm - PG011 - AEI
- Număr anunț
- DA21431351
- Autoritate contractantă
- Spitalul Orasenesc Sannicolau Mare (CUI 4483765)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 33162000-3 · Dispozitive si instrumente pentru blocul operator (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 690 RON
- Valoare atribuită
- 690 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 09:36
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 11:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
690 RON
din 690 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro