Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pachet piese microscop conform oferta 2136-161118MI, Ctr cercetare 103/2018, ref 4385288
- Număr anunț
- DA21799645
- Autoritate contractantă
- UNIVERSITATEA POLITEHNICA DIN BUCURESTI (CUI 4183199)
- Furnizor / câștigător
- APEL LASER SRL (CUI RO15595373)
- Cod CPV
- 38624000-5 · Dispozitive de ajutor optic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.647,90 RON
- Valoare atribuită
- 5.647,90 RON
- Data publicării
- 20.11.2018 12:48
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 13:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.647,90 RON
din 5.647,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro