Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 0,1% sub estimat
materiale curatenie
- Număr anunț
- DA21799522
- Autoritate contractantă
- Scoala nr. 24 "SF. GHEORGHE" CRAIOVA (CUI 17091100)
- Furnizor / câștigător
- SOFTROM GRUP SRL (CUI RO16065251)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 5.037,58 RON
- Valoare atribuită
- 5.034,70 RON 0,1% sub estimat
- Data publicării
- 20.11.2018 12:44
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 15:10
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
5.034,70 RON
din 5.037,58 RON estimat
0,1%
Adjudecat la 99,9% din estimat · economie 2,88 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.