Ofertă acceptată Cumpărare directă

manusi examinare, comprese sterile, comprese superabsorbante, fasa elastica

Număr anunț
DA22268419
Autoritate contractantă
Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
Furnizor / câștigător
TZMO ROMANIA S.R.L. (CUI RO9693687)
Cod CPV
18424300-0 · Manusi de unica folosinta (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.913,50 RON
Valoare atribuită
4.913,50 RON
Data publicării
22.01.2019 16:26
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 16:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.913,50 RON

din 4.913,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.