Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Saboti medicali pentru sala de operatii, autoclavabili, antistatici, cu talpa antiderapanta
- Număr anunț
- DA22255712
- Autoritate contractantă
- SPITALUL CLINIC PANAIT SIRBU (CUI 4316295)
- Furnizor / câștigător
- STERIL ROMANIA SRL (CUI RO12284240)
- Cod CPV
- 18830000-6 · Incaltaminte de protectie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.280 RON
- Valoare atribuită
- 17.280 RON
- Data publicării
- 21.01.2019 12:40
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 13:11
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.280 RON
din 17.280 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro