Ofertă acceptată Cumpărare directă

LOT ACHIZITIE PRODUSE BIROTICA, LOT ACHIZITIE PRODUSE CURATENIE

Număr anunț
DA22268371
Autoritate contractantă
COMUNA SUTESTI (PRIMARIA) (CUI 2573985)
Furnizor / câștigător
ROMANOR SRL (CUI 1472451)
Cod CPV
30197000-6 · Articole marunte de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
3.960,67 RON
Valoare atribuită
3.960,67 RON
Data publicării
22.01.2019 16:15
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 14:22

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

3.960,67 RON

din 3.960,67 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.