Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set chirurgical universal ramforsat+Halat chirurgical, steril, ramforsat - Opero
- Număr anunț
- DA22267066
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL DR. ALEXANDRU SIMIONESCU HUNEDOARA (CUI 5453860)
- Furnizor / câștigător
- MERCATOR MEDICAL SRL (CUI RO18547761)
- Cod CPV
- 33198000-4 · Articole din hartie pentru spitale (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 9.320 RON
- Valoare atribuită
- 9.320 RON
- Data publicării
- 22.01.2019 14:36
- Termen limită
- 27.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 09:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
9.320 RON
din 9.320 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro