Ofertă acceptată Cumpărare directă

CPV: 71319000-7 - Servicii de expertiza (Rev.2) Descriere : Servicii de expertiza tehnica construct

Număr anunț
DA22265569
Autoritate contractantă
INSTITUTUL NATIONAL DE CERCETARE DEZVOLTARE "DELTA DUNARII" - INCDDD - TULCEA (CUI RO2646378)
Furnizor / câștigător
MOHONEA VICTOR BIROU PROIECTARE, EXPERTIZĂ, EVALUARE (CUI 27186402)
Cod CPV
71319000-7 · Servicii de expertiza (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.414,40 RON
Valoare atribuită
6.414,40 RON
Data publicării
22.01.2019 13:14
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 13:18

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.414,40 RON

din 6.414,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.