Ofertă acceptată Cumpărare directă

SNUR LOCTITE 55 150ML

Număr anunț
DA22261754
Autoritate contractantă
APA CANAL S.A. (CUI RO16914128)
Furnizor / câștigător
EXPERT MESERIAŞUL SRL (CUI RO32884258)
Cod CPV
19440000-2 · Fire sau ate sintetice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
647,02 RON
Valoare atribuită
647,02 RON
Data publicării
22.01.2019 09:50
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 11:57

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

647,02 RON

din 647,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.