Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Switch TP-LINK TL-SF1005D, 5 x 10/100Mbps [TL-SF1005D]
- Număr anunț
- DA21852246
- Autoritate contractantă
- Politia Locala Galati (CUI 18263301)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 48219500-1 · Pachete software pentru comutator (switch) sau ruter (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 28,56 RON
- Valoare finală
- 28,56 RON
- Data publicării
- 26.11.2018 10:32
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 13:46
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.