Ofertă refuzată
Cumpărare directă
piese si materiale termice
- Număr anunț
- DA21403356
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic de Psihiatrie Prof. Dr. Alexandru Obregia (CUI 4266162)
- Furnizor / câștigător
- ROWATER NET SA BUZAU (CUI RO31217116)
- Cod CPV
- 44167200-0 · Flanse si coliere pentru reparatii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 373 RON
- Valoare finală
- 373 RON
- Data publicării
- 05.10.2018 14:35
- Termen limită
- 10.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.