Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 4,6% sub estimat
Motorina pentru incalzire
- Număr anunț
- DA22271511
- Autoritate contractantă
- Liceul Tehnologic "Carol I" Valea Doftanei (CUI 2843787)
- Furnizor / câștigător
- OMV PETROM SA (CUI RO1590082)
- Cod CPV
- 09134220-5 · Motorina (EN 590) (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 20.800 RON
- Valoare atribuită
- 19.840 RON 4,6% sub estimat
- Data publicării
- 23.01.2019 10:26
- Termen limită
- 28.01.2019 17:00
- Data finalizării
- 23.01.2019 16:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
19.840 RON
din 20.800 RON estimat
4,6%
Adjudecat la 95,4% din estimat · economie 960 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.