Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Camp operatie mici 1/1m
- Număr anunț
- DA21429974
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Turda (CUI 4287971)
- Furnizor / câștigător
- ROMANS CONF S.R.L. (CUI RO11843107)
- Cod CPV
- 39518000-6 · Lenjerie de spital (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 800 RON
- Valoare atribuită
- 800 RON
- Data publicării
- 10.10.2018 08:31
- Termen limită
- 15.10.2018 17:00
- Data finalizării
- 10.10.2018 09:04
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
800 RON
din 800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro