Ofertă acceptată Cumpărare directă

Achizitie oglinzi rutiere retrovizoare pentru comuna Branesti, judetul Ilfov

Număr anunț
DA21424121
Autoritate contractantă
COMUNA BRANESTI (CUI 4420724)
Furnizor / câștigător
DNC GENERATOR IMPEX SRL (CUI RO28940350)
Cod CPV
35121800-6 · Oglinzi de siguranta convexe (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.848,75 RON
Valoare atribuită
1.848,75 RON
Data publicării
09.10.2018 12:55
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 11:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.848,75 RON

din 1.848,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.