Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Intretinere grupuri sanitare Scoala Gimnaziala Nr 1 Bailesti
- Număr anunț
- DA21778099
- Autoritate contractantă
- SCOALA GIMNAZIALA NR. 1 BAILESTI (CUI 17187290)
- Furnizor / câștigător
- INSTALATII 2005 SRL (CUI 17791988)
- Cod CPV
- 45332400-7 · Lucrari de instalare de echipamente sanitare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.092,89 RON
- Valoare atribuită
- 1.092,89 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 09:28
- Termen limită
- 24.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 08:51
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.092,89 RON
din 1.092,89 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro