Ofertă acceptată Cumpărare directă

Furnizare Pachet produse curatenie pentru Primaria comunei Dragos Voda, judetul Calarasi

Număr anunț
DA21763330
Autoritate contractantă
COMUNA DRAGOS VODA(CONSILIUL LOCAL DRAGOS VODA) (CUI 4445281)
Furnizor / câștigător
OFFICE PARTENER SRL (CUI RO22131724)
Cod CPV
39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
540,02 RON
Valoare atribuită
540,02 RON
Data publicării
15.11.2018 15:44
Termen limită
20.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

540,02 RON

din 540,02 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.