Ofertă acceptată Cumpărare directă

Televizor LED LG 32LK500BPLA, High Definition , 80cm

Număr anunț
DA21789331
Autoritate contractantă
Colegiul National de Agricultura si Economie Tecuci (CUI 3126527)
Furnizor / câștigător
ALTEX ROMANIA SRL (CUI 2864518)
Cod CPV
32324100-1 · Televizoare color (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
630,17 RON
Valoare atribuită
630,17 RON
Data publicării
19.11.2018 15:26
Termen limită
25.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

630,17 RON

din 630,17 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.