Ofertă acceptată Cumpărare directă

FURNIZARE CERTIFICATE DE CURS SI APLICARE HOLOGRAMA SI TIMBRE AUTOCOLANTE

Număr anunț
DA22268647
Autoritate contractantă
Centrul Român pentru Pregatirea si Perfectionarea Personalului din Transporturi Navale (CUI 15566688)
Furnizor / câștigător
CELEBRIS 2008 SRL (CUI ro24242737)
Cod CPV
22458000-5 · Imprimate la comanda (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
19.650 RON
Valoare atribuită
19.650 RON
Data publicării
22.01.2019 17:48
Termen limită
28.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 13:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

19.650 RON

din 19.650 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.