Ofertă acceptată Cumpărare directă

Mouse wireless Microsoft 3500 Negru https://www.flanco.ro/mouse-microsoft-3500-gmf-00042-wireless-us

Număr anunț
DA22266483
Autoritate contractantă
Compania Nationala Aeroporturi Bucuresti SA (CUI RO26490194)
Furnizor / câștigător
FLANCO RETAIL SA (CUI RO27698631)
Cod CPV
31224400-6 · Cabluri de conectare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.154,43 RON
Valoare atribuită
2.154,43 RON
Data publicării
22.01.2019 14:04
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 14:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.154,43 RON

din 2.154,43 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.