Ofertă acceptată Cumpărare directă

Cereri Ajutor Deces

Număr anunț
DA22263080
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII BOTOSANI (CUI 13584076)
Furnizor / câștigător
AZUR-C.D. SRL (CUI RO8512260)
Cod CPV
22820000-4 · Formulare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
100 RON
Valoare atribuită
100 RON
Data publicării
22.01.2019 10:56
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
22.01.2019 11:31

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

100 RON

din 100 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.