Ofertă refuzată Cumpărare directă

"Servicii de planificare si gestionarea documentatiei proiectelor" cf nota 3225/28.01.2019

Număr anunț
DA22335857
Autoritate contractantă
Comuna Selimbar (CUI 4406045)
Furnizor / câștigător
MORFEU SRL (CUI 15399261)
Cod CPV
71310000-4 · Servicii de consultanta in domeniul ingineriei si al constructiilor (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
48.000 RON
Valoare finală
48.000 RON
Data publicării
04.02.2019 11:45
Data finalizării
06.02.2019 17:00

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.