Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Pulbere pentru incarcat stingatoare
- Număr anunț
- DA21786672
- Autoritate contractantă
- PENITENCIARUL GALATI (CUI RO3127263)
- Furnizor / câștigător
- INTACT SERV S.R.L. (CUI RO15133331)
- Cod CPV
- 24951210-0 · Pulbere pentru extinctoare de incendii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 324,54 RON
- Valoare atribuită
- 324,54 RON
- Data publicării
- 19.11.2018 13:52
- Termen limită
- 25.11.2018 17:00
- Data finalizării
- 20.11.2018 09:55
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
324,54 RON
din 324,54 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro