Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 27,2% sub estimat

Marker Witheboard BIC + Marker permanent BIC

Număr anunț
DA21431345
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "DR. GH. PREDA" SIBIU (CUI 4240871)
Furnizor / câștigător
BN BUSINESS (CUI RO10933694)
Cod CPV
30192125-3 · Carioca permanente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
41,20 RON
Valoare atribuită
30 RON 27,2% sub estimat
Data publicării
10.10.2018 09:36
Termen limită
15.10.2018 17:00
Data finalizării
10.10.2018 10:21

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30 RON

din 41,20 RON estimat 27,2%

Adjudecat la 72,8% din estimat · economie 11,20 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.