Ofertă acceptată Cumpărare directă

ADEZIV INTERIOR

Număr anunț
DA21726974
Autoritate contractantă
COMUNA CEICA (CUI 4784210)
Furnizor / câștigător
SAMIDA SERV SRL (CUI 7816503)
Cod CPV
24911200-5 · Adezivi (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
142,90 RON
Valoare atribuită
142,90 RON
Data publicării
13.11.2018 10:10
Termen limită
21.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 09:30

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

142,90 RON

din 142,90 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.