Ofertă acceptată Cumpărare directă

rechizite cf descriere

Număr anunț
DA21427556
Autoritate contractantă
Spitalul de Pneumoftiziologie Leordeni (CUI 4469485)
Furnizor / câștigător
EXPERT OFFICE 2008 SRL (CUI RO24115628)
Cod CPV
30192700-8 · Papetarie (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
33,93 RON
Valoare atribuită
33,93 RON
Data publicării
09.10.2018 15:04
Termen limită
14.10.2018 17:00
Data finalizării
09.10.2018 15:19

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

33,93 RON

din 33,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.