Ofertă acceptată Cumpărare directă

Modul SFP-10G-SR= 10GBASE-SR SFP

Număr anunț
DA22268356
Autoritate contractantă
Spitalul Clinic Judetean de Urgenta"Sfantul Apostol Andrei (CUI 3126853)
Furnizor / câștigător
EUROTER DISTRIBUTION SRL (CUI RO14406638)
Cod CPV
32420000-3 · Echipament de retea (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
30.800 RON
Valoare atribuită
30.800 RON
Data publicării
22.01.2019 16:12
Termen limită
27.01.2019 17:00
Data finalizării
23.01.2019 10:35

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

30.800 RON

din 30.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.