Număr anunț
DA21789271
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA NR.1 GHEORGHE CRACIUN (CUI 29413056)
Furnizor / câștigător
BRADMIN COMPANY SRL (CUI 26122354)
Cod CPV
30000000-9 · Echipament informatic si accesorii de birou, cu exceptia mobilierului si a pachetelor software (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
751,07 RON
Valoare atribuită
751,07 RON
Data publicării
19.11.2018 15:24
Termen limită
24.11.2018 17:00
Data finalizării
20.11.2018 10:27

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

751,07 RON

din 751,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.